Prestashop açık kaynaklı, global bir e-ticaret çözümüdür. Globaldir; dünya genelinde +200 ülkede, +65 dilde desteği ile +250.000 aktif e-ticaret sitesinde kullanılmaktadır. +1.000.000 komüniti üyeye sahip, 12 yaşında, olgun bir e-ticaret yazılımıdır. Açık Yazılım Lisansı altında yayınlanmaktadır. PHP programlama dilinde MySQL veritabanı yönetim sistemi desteği ile yazılmıştır.

 

Prestashop Kurumsal Destek

Prestashop Kurumsal Destek - Özel Çözümler

Kurumsal olarak yaklaşık 7 yıldır Prestashop yazılımını kullanıyor ve geliştiriyoruz. Özel modül çözümleri, özel tema çalışmaları, entegrasyon çözümleri, sürüm/versiyon yükseltme, hata çözümleri, hosting-sunucu servisleri gibi birçok konuda ürün ve hizmetler sağlıyoruz. Bugüne kadar yerli ve yabancı birçok e-ticaret sitesine çözüm sağladık. Aynı zamanda yazılım ekip liderimiz, Prestashop Global Forum’da, global moderatördür. Gerek front-end/önyüz gerekse de back-end/arka plan için ihtiyacınıza yönelik özel çözümler üretiyoruz.

 

Kurumsal Prestashop Çözümleri

Prestashop için başlıca sunduğumuz kurumsal çözümler:

  • Prestashop XML Entegrasyonu,
  • Prestashop Modül Geliştirme,
  • Prestashop Tema Tasarımı,
  • Prestashop Hosting,
  • Prestashop Güncelleme,
  • Prestashop Bakım Onarım,

 

Prestashop XML Entegrasyonu

XML entegrasyon çözümü ile Prestashop e-ticaret sitenize binlerce ürünü, kategoriyi, markayı çok kısa bir sürede içerisinde entegre edebiliriz.

Prestashop Modül Geliştirme, XML Entegrasyonu ve Tema Tasarımı

Prestashop Modül Geliştirme, XML Entegrasyonu ve Tema Tasarımı

Prestashop Modül Geliştirme

Özel ihtiyaçlarınız için Prestashop modül geliştirme hizmeti sunuyoruz. Kullandığınız versiyon ve altyapıdan bağımsız ihtiyacınıza yönelik modül geliştirme ve modül versiyon yükseltme çözümleri sağlıyoruz.

 

Prestashop Tema Tasarımı

Tasarımınız sizi yansıtır.. Sektörünüze, müşteri hedef kitlenize, kurumsal kimliğinize özel Prestashop tema tasarım çözümleri sağlıyoruz. Dilerseniz size özel temanız ile fark yaratın. Dilerseniz hazır temanızı özelleştirerek zamandan ve maliyetten tasarruf edin.

Şimdi ulaşın: +90 850 885 0392  – bilgi@kreatifsoft.com

.

Prestashop Destek

Prestashop danışmanlığı, tema, modül, güncelleme, hosting, XML entegrasyonu, BUG çözümü gibi Prestashop ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için tek seferlik ya da düzenli çözümler sağlıyoruz.

 

Prestashop Hosting

Sadece Türkiye’de yüzlerce hosting şirketi var. Hosting şirketlerinin birçoğu standart hosting hizmeti sağlamaktadırlar ve dolayısı ile neredeyse hiçbirisi Prestashop gereksinim ve ihtiyaçları hakkında bir bilgiye sahip değildir. Dolayısı ile daha kurulum aşamasında birtakım hatalarla karşılaşabilirsiniz ya da kurulum sonrası herhangi bir kullanım anında sizin kullanımızdan ya da Prestashop’tan kaynaklanmayan bir hata ile karşılaştığınızda canınız sıkılabilir. Bu gibi durumlarda birçok hosting şirketi, -Sorun kullandığınız yazılım kaynaklıdır-,  der ve sizi, sizle başbaşa bırakır. Bu ve benzeri sorunları yaşamamak adına Prestashop ile %100 uyumlu hosting çözümlerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Not: biz bir hosting şirketi değiliz, hosting konusunda yalnızca kendi müşterilerimize ve mevcut müşterilerimizin dışında yalnızca sunucu ve Prestashop hosting hizmeti sağlamaktayız.

 

Prestashop Güncelleme / Sürüm Yükseltme

Prestashop Gücelleme/Update - Sürüm Yükseltme diğer adı ile versiyo güncelleme hizmeti

Prestashop Gücelleme/Update – Sürüm Yükseltme

12 yıldır durdurak bilmeksizin ihtiyaçlara ve zamana yönelik bir gelişme gösteren Prestashop, bugün stable/kararlı 1.7.6 versiyonuna sahiptir. Sizin kullandığınız Prestashop versiyonu ise 1.6.x, 1.5.x hatta 1.4.x olabilir. Bildiğiniz üzere yeni versiyonlar genellikle güvenlik, yeni özellik ya da BUG fixed için çıkartılır. Dolayısı ile kaçınılmaz bir öneme sahip olurlar. Prestashop güncellemesi için manuel ve otomatik iki seçenek vardır, ihtiyaca yönelik olarak her iki yöntemle de çözüm sunmaktayız. Kullandığınız tema, özel bir tema ise Prestashop sürüm yükseltme sonrasında bazı fonksiyonlarda sorun olabilir bu durumda kullandığınız temanın güncel versiyonla uyumlu olan versiyonunu yüklemeniz gerekir. Tema yükseltme konusunda da destek sağlıyoruz.

 

 

Prestashop Bakım Onarım Hizmeti

Prestashop Bakım Onarım Hizmeti

Prestashop Bakım Onarım Desteği

Açık kaynak yazılımlara geçişlerinizde ya da yeni bir sisteme başlarken yanınızdayız! Açık kaynak yazılımlarla daha özgür ve daha esnek olmanıza ve maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz danışmanlık almak için,
Şimdi ulaşın: +90 850 885 0392  – bilgi@kreatifsoft.com