Yazılım Çözümleri:

6 yıldır kurumsal yazılımları çözümler üretiyoruz. Web uygulama çözümleri, mobil uygulama çözümleri ve masaüstü uygulama çözümleri olmak üzere 3 farklı platformda da üretim ve geliştirme hizmetleri veriyoruz. 2013 yılından itibaren müşterilerimize özel yazılım çözümleri sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Web Uygulama Çözümleri:

Web uygulama çözümleri: web tasarım, web yazılım

2019 yılı itibari ile 30 yaşını dolduran Web, her geçen gün yaşam alanını genişletiyor ve hem bireysel hem de kurumsal hayatımızdaki önemini arttırıyor. Gelişen Web Dünyasında kurumunuzu ve sağladığınız çözümleri en interaktif ve başarılı bir sunumla birleştiriyoruz. Kurumsal kimlik çalışmaları ile şirketinizin yüzü oluyorken, dinamik çözümler de aktif işleyen bir çark oluyor sizin için. Web uygulamaları kategorisi altında, web tasarım, web yazılım (e-ticaret, online CRM ve özel yazılımlar) hizmetleri sunmaktayız. Hosting ve sunucu hizmetlerini yalnızca kendi müşterilerimize özel olarak sağlamaktayız.

 

 

 

Mobil Uygulama Çözümleri

Mobil Uygulama Çözümleri:

Son yıllarda elimizden bir türlü düşürmediğimiz mobil cihazların yeri ve önemi su götürmez bir gerçektir. Öyle ki her geçen gün kullanım alanı ve kullanım oranı giderek artmaktadır. Bu noktada işletmenizin hizmetlerini daha pratik ve ekonomik olarak sunabilmeniz için mobil uygulama çözümleri sunuyoruz.

Hem iOS hem de Android işletim sistemleri için native uygulamalar geliştiriyoruz.

 

 

Masaüstü Uygulama Çözümleri:

Masaüstü Uygulama Çözümleri

Masaüstü uygulamaların etkin olduğu alan genellikle son kullanıcıların yerel bilgisayarlarıdır. Günümüzde daha çok otomasyon sistemleri için tercih edilir. Bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaksızın, yereldeki tüm kaynakları yöneterek çalışabildiği gibi, internet üzerinden uzaktaki sunucularla haberleşerek de çalışabilir.

Günümüz internet çağında her üç platformdaki uygulamalar birbiri ile entegre çalışabilmektedir.